Dlaczego warto zamieszkać w Michałowicach?

Michałowice

Michałowice są dynamicznie rozwijającą się gminą leżącą na granicy z Warszawą. Tu powstaje nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Domy Michałowice – dowiedz się więcej o inwestycji i deweloperze.

Michałowice Parkowa

Osiedle Michałowice Parkowa stanowi odpowiedź na potrzeby, które ma coraz więcej osób. Jest to kameralne i komfortowe osiedle, które idealnie sprawdzi się w przypadku zarówno rodzin z dziećmi, jak i osób, którym zależy na zamieszkaniu w cichym i spokojnym miejscu. Dużym atutem osiedla jest lokalizacja. Domy od granicy z Warszawą dzieli bowiem jedynie 2,5 kilometra. Każdy dom i jego właściciele będą mogli korzystać z prywatnego ogródka i działki o wielkości do 500 m2. W domach zastosowane są nowoczesne rozwiązania takie jak ogrzewanie podłogowe oraz przygotowanie do montażu fotowoltaiki oraz klimatyzacji. Deweloper postawił na ekologię. W domach znajdziemy rekuperację i gniazdo, które da możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Na około 250m2 mieści się również pomieszczenie gospodarcze i strych, którzy możemy zaaranżować zgodnie z własnymi potrzebami. Dodatkowo, do domu przynależy ponad 20-metrowy garaż.

RealCo

Deweloperem jest firma RealCo Property Investment and Development. RealCo zajmuje się renowacją historycznych obiektów, w których powstają komfortowe i nowoczesne lokale mieszkalne, ale również tworzeniem nowych mieszkań i domów. We Wrocławiu deweloper zrealizował wymagającą inwestycję Młyn Maria. Miejsce maszyn młyńskich i magazynów zajęły nowoczesne mieszkania z balkonami harmonijnie wpisujące się w zabytkowe mury. Obecnie w sprzedaży są już tylko lokale usługowe.

Inną inwestycją jest Wilcza 22. Na warszawskim Śródmieściu przeprowadzona została rewitalizacja kamienicy i lokaliz. Odtworzono elewację, wymieniono pokrycia dachowe, stolarkę okienną i drzwiową, przeprowadzono remont części wspólnych (klatek schodowych, piwnic, podwórza). Wszystkie z 22 lokali oddanych do użytkowania znalazły już swoich właścicieli.

Apartamenty przy Parku Szczytnickim to wrocławska inwestycja w trakcie realizacji.