Dom spokojnej starości pod Warszawą – magia natury dla każdego seniora

dom spokojnej starości

Wchodzisz właśnie w jesień życia i coraz częściej zastanawiasz się nad tym, by zamieszkać w zacisznym, a zarazem bezpiecznym miejscu, w którym dla nikogo nie będziesz stanowić obciążenia? Odczuwasz coraz większą samotność i zależy Ci, by w ostatnich dekadach swojego życia poznać ludzi wartościowych i pełnych pasji – takich jak Ty? Podwarszawski dom opieki od wielu już lat otwiera swoje drzwi dla wszystkich seniorów, których codzienność od pewnego czasu wiąże się z życiowymi utrudnieniami. Tutaj naprawdę można złapać drugi oddech bez poczucia, że życie przecieka nam przez palce.

 

Dom opieki Warszawa – tutaj jesień życia ma kolory lata

W nowocześnie zaprojektowanym domu opieki w Gawartowej Woli każdy senior już od pierwszych dni tam spędzonych poczuje się jak u siebie. Do dyspozycji pozostają pokoje jednoosobowe jak i wieloosobowe, dzięki czemu nikt nie czuje się samotny. Oczywiście, możliwe są odwiedziny najbliższych. Wszystko z poszanowaniem prywatności oraz przy ogromnej dyskrecji. Dom opieki polecamy przede wszystkim starszym pacjentom, którzy na co dzień zmagają się z różnymi chorobami i wymagają kontaktu z lekarzem oraz ciągłej opieki. Lekarze, pielęgniarze i opiekunowie medyczni w domu opieki pozostają do stałej dyspozycji. Seniorzy zasypiają tu zdrowym i głębokim snem każdej nocy, ponieważ mają świadomość, że ich los znajduje się w absolutnie bezpiecznych rękach.

 

Dom spokojnej starości w otoczeniu natury – nic lepszego nie może się trafić

 

Nowoczesny dom spokojnej starości pod Warszawą zlokalizowany jest nieopodal Puszczy Kampinoskiej, dzięki czemu nie słyszy się tutaj zgiełku wielkiego miasta, mimo że do najważniejszych punktów w stolicy jest stąd stosunkowo niedaleko. Lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo. Inwestorom już od pierwszych chwil zależało na tym, by dom opieki został urządzony w sąsiedztwie z naturą, co zawsze niesie ze sobą zbawienne korzyści dla zdrowia pacjentów z każdej grupy wiekowej. Długie spacery w otoczeniu bezkresnej zieleni, oddychanie świeżym powietrzem, obserwowanie czystego nieba bez chmur – wszystko to jest tutaj możliwe. Cała posesja, na której mieści się dom opieki, urządzona jest w niezwykle eleganckim stylu. Na spacerujące tu rodziny, dzieci i wnuki czekają wygodne ławki, na których przegadać można wiele godzin, zwłaszcza przy sprzyjającej pogodzie.

 

Dom opieki, gdzie każdy senior od razu czuje się jak u siebie

 

To właśnie nasz dom spokojnej starości w Gawartowej Woli. Nawet Ci pacjenci, którzy po pewnym czasie wracają do swoich domów rodzinnych, przywiązują się do tego miejsca na tyle, że regularnie do niego wracają. I nie tylko w celu wykonywania różnych programów rehabilitacyjnych, ale przede wszystkim po to, by odwiedzić przyjaciół przebywających tu już na stałe. Więzi międzyludzkie w naszym domu opieki zawiązują się niezwykle szybko. Czujemy się jedną wielką rodziną, wliczając do jej grona także odwiedzające bliskich dzieci, wnuki i wszystkich dalszych członków rodzin. Zajęć jest na tyle dużo, że każdy nowy spędzony dzień obfitować może w odmienne propozycje rozwijania hobby i edukacji na najwyższym poziomie.