DTF MINI, MIDI a może MAX? Które rozwiązanie jest dla Ciebie?

DTF

Transfer DTF jest przeniesieniem obrazu cyfrowego, który wydrukowano w technologii pigmentowej na tekstylia. Przy pomocy specjalnej folii, sypkiego kleju możemy przenieść obraz wykorzystując do tego celu prasę termiczną. Dzięki DTF zyskujemy możliwość aplikowania zdobień na materiały inne niż bawełna, w tym poliestry i mieszanki. Kształt produktu nie stanowi również problemu. Firma API.PL przygotowała ofertę skierowaną do odbiorców o zróżnicowanych potrzebach – wybierz rozwiązanie najlepiej odpowiadające na Twoje potrzeby!

DTF MINI

DTF MINI jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli drukarek biurowych. DTF MINI to komplet materiałów eksploatacyjnych dedykowanych do tych urządzeń. Zyskujesz fotograficzną jakość nadruków, transfer pozbawiony konieczności pre-treatmentu, możliwość wykonania dużej liczby kopii na jednym arkuszu, transfer na podłoża inne niż bawełna.

DTF MIDI

Firma API.PL oferuje autorskie rozwiązanie  z zakresu druku w technologii DTF na DTG marki Epson. Innowacyjność rozwiązania tkwi w zastosowaniu w tym procesie plotera DTG, zadruk zaś wykonywany jest przy zastosowaniu Epson SC-F2100 jak również certyfikowanych ekologicznych atramentów.

DTF MAX

DTF MAX 60 to kompletna i zautomatyzowana linia służąca do produkcji transferów DTF. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób dostrzegających ograniczoną wydajność obecnie stosowanych systemów do produkcji transferów. Dwugłowicowa drukarka, która w jednym przebiegu nakłada kolory i biały a także maksymalna szerokość druku do 60 cm przekładają się na kilkukrotne nawet przyspieszenie produkcji. Dzięki skonfigurowaniu drukarki z proszkarko-suszarką możemy uzyskać automatyczną aplikację kleju w proszku, usunięcie nadmiaru, wyżelowanie kleju oraz finalnie – otrzymanie gotowego transferu DTF.

DTF MAX to rozwiązanie dla osób zainteresowanych korzystaniem z szybkiej oraz niezawodnej linii do produkcji transferów DTF.