Młyn Maria – gotowe mieszkania

Młyn Maria

Młyn Maria to najnowsza inwestycja RealCo w centrum Wrocławia. Firma deweloperska podjęła się rewitalizacji zabytkowych budynków, aby nieużytkowane od lat mury znów tętniły życiem. Jakie są plusy tej inwestycji?

Nowe mieszkania Wrocław

Wszystkie luksusowe apartamenty dostępne w zrewitalizowanym kompleksie sprzedawane są wraz z wykończeniem w wysokim standardzie „do zamieszkania”. Jest to efekt analizy rynku, potrzeb nabywców i problemów oraz niedogodności z którymi borykają się oni decydując się na zakup mieszkania w stanie deweloperskim. W przypadku zakupu nieruchomości w stanie deweloperskim musimy liczyć się z czasochłonnymi czynnościami takimi jak poszukiwanie materiałów wykończeniowych czy też oczekiwanie na dostawę. Potrzebujemy również fachowców, którzy przeprowadzą wszelkie niezbędne prace wykończeniowe. Ci z kolei od dłuższego już czasu nie narzekają na brak pracy. Oznacza to, że często musimy czekać wiele miesięcy, zwłaszcza na sprawdzone ekipy z polecenia. Kupując mieszkanie w standardzie „do zamieszkania” wprowadzamy się do mieszkania, w którym możemy zacząć żyć i cieszyć się wszelkimi udogodnieniami od zaraz. Co więcej, nie będziemy narażeni na wysłuchiwanie hałasów dochodzących z sąsiednich mieszkań, bowiem lokale sąsiadów również oddawane są do użytku w podobnym stanie. Zaprojektowanie mieszkania tak, aby było funkcjonalne i stylowe nie jest łatwe. Pełną świadomość tego mają zwłaszcza te osoby, które już wcześniej zmierzyły się z tym zadaniem. Decydując się na zakup mieszkania w Młynie Maria zyskujemy nieocenione wsparcie w tym zakresie. „Do zamieszkania” jest standardem lokali mieszkalnych wypracowanym przez architektów, projektantów wnętrz oraz specjalistów rynku mieszkaniowego. Nabywcy mogą wybierać z szerokiej gamy produktów i liczyć na wskazówki oraz pomysły ekspertów.

Standard ” do zamieszkania” – co obejmuje?

Klienci Młyna Maria mogą wybierać wśród szerokiej gamy produktów zatem znalezienie tych, które wpiszą się w ich oczekiwania i preferowany styl nie będzie problemem. Co otrzymują Klienci? Mieszkanie w którym położone będą drewniane deski podłogowe, płytki ceramiczne podłogowe oraz ścienne łącznie z dekorami, ceramikę a także armaturę sanitarną. W lokalu mieszkalnym zamontowane zostaną drzwi wewnętrzne oraz szafy w zabudowie. Oprócz zabudowy, kuchnia wyposażona zostanie w sprzęt AGD, czyli płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, okap oraz chłodziarko-zamrażarkę.  Chociaż mieszkania mieszczą się w budynku z bogatą już historią jego mieszkańcy również poza własnym lokalem mogą liczyć na wszelkie udogodnienia. W obiekcie zainstalowane zostały bowiem windy, znajdziemy tam garaż podziemny z wygodną rampą. W obiekcie zainstalowano również inteligentny system zarządzania domem Fibaro. Dzięki wprowadzeniu scenariuszy opartych o przyzwyczajenia i styl życia mieszkańców zyskają oni jeszcze większy komfort codziennego życia.

Firma deweloperska RealCo

RealCo tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem na rynku nieruchomości a także w branży finansowej. Deweloper zrealizował już inwestycje takie jak Lipiński Passage w Warszawie czy też kamienica przy Ogrodowej 65 w Warszawie.

Może Cię również zainteresować:

Funkcjonalne mieszkanie – czyli tak naprawdę jakie?