Nowe mieszkania w Piasecznie – znajdź idealne dla siebie!

nowe mieszkania piaseczno

Piaseczno jest jednym z miast należących do aglomeracji warszawskiej, do których przeprowadza się wiele osób ze stolicy poszukując przyjaznego i spokojnego miejsca do życia. Miejsca, z którego łatwo dojadą do pracy w stolicy i w którym dobrze wypoczną wraz z rodziną. Nieruchomości na sprzedaż są tu z reguły w niższych cenach, koszty utrzymania również nie dorównują tym odnotowywanym w Warszawie. Jedną z inwestycji, którym warto przyjrzeć się bliżej jest osiedle Bliskie Piaseczno. Sprawdźmy co zyskasz wybierając to miejsce.

Nowe mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Jeśli chcesz zamieszkać na nowoczesnym osiedlu o kameralnej niskiej zabudowie Bliskie Piaseczno idealnie wpasuje się w Twoje oczekiwania i to nie tylko pod tym względem. Deweloper zadbał o stworzenie mieszkań o przemyślanym rozkładzie z osobną, widną kuchnią. Dobre doświetlenie wnętrz gwarantują duże okna a także przeszkolone loggie w formie werandy. Jeśli jesteś zwolennikiem mieszkania z ogródkiem lub balkonem, tu również znajdziesz coś dla siebie. W ofercie dostępne są mieszkania dwupokojowe często wybierane przez pary oraz trzy- i czteropokojowe lokale mieszkaniowe, której zaspokajają potrzeby rodzin z dziećmi. Kompleks tworzą dwa budynki z otwartymi dziedzińcami, w aranżacji których nie zabraknie zieleni – drzew, krzewów i kwitnących bylin oraz ławek, na których będzie można przysiąść i zamienić kilka słów z sąsiadem podczas gdy dzieci mogą bezpiecznie bawić się w pobliżu.

Mieszkania Piaseczno – co znajdziesz w okolicy

Piaseczno  ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę edukacyjną oraz handlowo-usługową. Dzięki temu bez trudu znajdziesz tu przedszkola dla maluszków oraz szkoły podstawowe i ponadpodstawowe dla starszych pociech. Nie zbraknie również miejsc, w których dzieci niezależnie od wieku będą mogły bezpiecznie spędzić wolny czas. W pobliżu osiedla Bliskie Piaseczno znajdują się bowiem liczne place zabaw, ale również boiska i skateparki. W okolicy położone są z kolei tereny rekreacyjne sprzyjające spacerom oraz wycieczkom rowerowym. Znajdziesz tu stadniny koni oraz udasz się na spływ kajakowy rzeką Jeziorką. Jest tu także wiele miejsc, w których zrobisz zakupy – nie brak zarówno małych lokalnych sklepików jak i większych marketów znanych sieci. Kawiarnie czy pizzerie zachęcają do spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych.