Transport sprzętów filmowych – tylko z Openmedia!

sprzęt filmowy

Obsługa planów filmowych i telewizyjnych wymaga nie tylko operatywności i wiedzy technicznej, ale także wysokiego poziomu odpowiedzialności. Sprawować pieczę nad kosztownym sprzętem filmowym mogą tylko ludzie sprawdzeni, zaufani i mający świadomość tego, iż nowoczesny sprzęt filmowy proporcjonalnie do swojej wysokiej ceny wymaga najwyższej dbałości i uwagi. Jeśli jako ekipa filmowa poszukujecie firmy, w której będziecie mogli nie tylko wypożyczyć nowoczesny sprzęt operatorski, ale również z łatwością przetransportować w celu obsługi wielu planów jednocześnie – koniecznie postawcie na wypożyczalnię sprzętu filmowego OPENMEDIA.

 Sprzęt filmowy i jego transport – dlaczego Openmedia?

Studio filmowe OPENMEDIA jest jedną z najbardziej operatywnych firm na rynku mediów popularnych. Z jego usług, nie tylko w dziedzinie wypożyczania kamer, aparatów, stabilizatorów czy podglądów skorzystało wielu producentów oraz reżyserów, na co dzień związanych z najpopularniejszymi spółkami producenckimi oraz stacjami telewizyjnymi. Sprawny i szybki transport sprzętów filmowych firma zawdzięcza dzięki inwestycjom w sprawdzone i wytrzymałe w eksploatacji pojazdy dostawcze. Zespół pojazdów dostawczych OPENMEDIA stanowią:

  • Volksvagen Caravelle 9 osobowy
  • Peugot Boxer Furgon Maxi
  • Peguot Boxer Kontener
  • MAN – pojazd transportujący sprzęty o łącznej masie powyżej 3,5 ton

Dzięki temu, że pojazdem dostawczym podróżować może wiele osób, załadunek na czas transportu oraz rozładunek sprzętu na planach filmowych i telewizyjnych zajmuje rekordowo mało czasu. Precyzja oraz szybkość w działaniu to główne atuty w pracy specjalistów OPENMEDIA. Na planach filmowych nie można sobie pozwolić na nawet najmniejsze opóźnienia oraz przesunięcia terminów, ponieważ za każdym razem tego typu sytuacje wiążą się ze stratami finansowymi. Zawsze jest to nie na rękę producentom.

OPENMEDIA – zawsze bezpieczny sprzęt na planach filmowych!

Prowadzący studio filmowe i wynajem sprzętu filmowego Warszawa dbają o to, by na czas transportu wszystkie kamery, stabilizatory, aparaty, monitory podglądowe oraz wszelkie inne sprzęty do obsługi planów zostały zabezpieczone w odpowiedni sposób. Niedopuszczalne jest, by jakikolwiek sprzęt filmowy lub element urządzenia, jego fragment, dotarł na plan filmowy w podniszczonym i niepełnym stanie. Urządzenia po powrotach z planów filmowych zawsze przechodzą badania kontrolne. Jakość techniczna to wartość nadrzędna dla wszystkich, którzy na co dzień tworzą markę OPENMEDIA. Urządzenia przed każdą podróżą pakowane są w specjalne materiały ochronne, dzięki czemu można mieć pewność, że nawet najbardziej wyboiste trasy w Polsce nie są w stanie zaszkodzić ich jakości technicznej oraz wizualnej. Z ofertą wypożyczania sprzętu filmowego oraz jego transportu bardziej szczegółowo zapoznać się można na stronie openmedia.com.pl. Wszystkie urządzenia są tam przedstawione w najdrobniejszych detalach. Nareszcie doczekaliśmy się w Polsce studia filmowego z prawdziwego zdarzenia, działającego na wskroś operatywnie!