Usługi budowlane w okolicach Warszawy

układanie kostki brukowej

Firma Modzelewski Budownictwo świadczy usługi budowlane w Warszawie oraz okolicy, w tym miejscowościach takich jak Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Bronisze czy Błonie. Kluczową działalnością przedsiębiorstwa jest budowa hal magazynowych i budowa hal przemysłowych. Firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie nowoczesnych hal stalowych. Oprócz budynków przemysłowych realizuje również zlecenia ze strony osób prywatnych budując domy jednorodzinne w różnym stylu. Jakie jeszcze usługi znajdziemy w jej ofercie?

Wyburzenia i rozbiórki

Modzelewski Budownictwo przeprowadza wyburzenia i rozbiórki różnego typu obiektów oraz konstrukcji stalowych. Usługi te realizowane są w sposób kompleksowy. Oznacza to, że klienci oprócz samej rozbiórki czy wyburzenia otrzymują profesjonalne doradztwo oraz projekt prac. Firma zajmuje się również zgłoszeniem zdarzenia i uzyskaniem niezbędnych pozwoleń. W trakcie realizowania zlecenia zapewnia stałą kontrolę oraz zapewnia ochronę obiektu. Po wykonanym zleceniu zajmuje się również wywozem i utylizacją gruzu a także śmieci. Do wykonania prac rozbiórkowych w sposób sprawny i bezpieczny konieczny jest dostęp do sprzętu oraz fachowców z doświadczeniem. Modzelewski Budownictwo posiada specjalistyczny sprzęt. Koparki wyposażone są w niezbędny osprzęt, w tym szczęki, nożyce czy też młoty wyburzeniowe. Na przestrzeni lat pracownicy firmy przeprowadzili liczne rozbiórki budynków takich jak budynki mieszkalne i przemysłowe, kominy, obiekty infrastruktury kolejowej oraz drogowej.

Posadzki przemysłowe

Posadzki w obiektach przemysłowych są narażone na różnego typu uszkodzenia i zużycie. Pracownicy firmy wykonają projekt uwzględniający wymagania obiektu, w tym rodzaj obciążenia oraz czynniki termiczne czy chemiczne. Dzięki temu możliwe jest dostarczenie posadzki o właściwej konstrukcji oraz wykonanej przy pomocy odpowiedniej technologii. Niewłaściwie dobrana czy niedbale wykonana posadzka przemysłowa wiąże się ze znacznymi stratami dla klienta. Konieczne staje się usuwanie uszkodzeń, a sama powierzchnia nie może być użytkowana przez pewien okres czasu. Pracownicy mają duże doświadczenie w kładzeniu posadzek r różnych obiektach takich jak hale przemysłowe, hale magazynowe, hale produkcyjne oraz parkingi.

Układanie kostki brukowej

Firma świadczy kompleksowe usługi brukarskie. Doradza w wyborze odpowiedniego materiału na taras, podjazd czy ścieżkę ogrodową. Oprócz funkcjonalności danej przestrzeni dużą wagę przywiązuje do estetyki i zachowania spójnej całości z pozostałymi elementami otoczenia. Pracownicy przygotują grunt, zajmą się transportem kostki brukowej, przeprowadzą wszystkie etapy prac a po ich zakończeniu sprzątną teren i usuną nie wykorzystane materiały.