Wytrzymałe drążki prysznicowe – gdzie ich szukać?

wytrzymałe drążki prysznicowe

Wytrzymałe drążki prysznicowe pozwolą na zapewnienie bezpiecznych warunków użytkowania. Gdzie znaleźć nie tylko wytrzymałe, ale również estetyczne drążki prysznicowe, które staną się ozdobą naszej łazienki?

Drążek do zasłony prysznicowej Sasko

Firma Sasko jest polskim producentem drążków prysznicowych. W ofercie firmy znajdą Państwo szeroki wybór, które można zamontować zarówno w łazienkach wyposażonych w kabinę prysznicową jak i wannę. Wszystkie drążki produkowane są w naszym kraju z wykorzystaniem lokalnych materiałów.

Drążki prysznicowe znajdziemy nie tylko w łazienkach prywatnych. Są one częstym elementem wyposażenia spotykanym w obiektach takich jak hotele, domy opieki czy szpitale, czyli miejsca, które charakteryzują się dużą rotacją osób w nich przebywających. Co z tym związane, są one często bardzo intensywnie eksploatowane. Jeśli chcemy uniknąć częstych, problematycznych i nierzadko kosztownych remontów nie możemy ich na kompromis w kwestii jakości produktów, które wybieramy. Drążki prysznicowe Sasko wykonane są z wysokiej jakości materiałów co jest gwarancją ich wytrzymałości. Co na nią wpływa?

 

Wytrzymałość drążków prysznicowych

Wytrzymałość drążków prysznicowych zależy od kilku czynników. Przede wszystkim jest to materiał, z którego wykonane zostały drążki. Nie bez znaczenia jest również rodzaj technologii obróbki materiału, obciążenie zasłony prysznicowej a także system mocowania zastosowany podczas montażu. Ważna jest również ilość śrub i wsporników, które odpowiedzialne są za podtrzymanie konstrukcji. Istotne są metody montażu jak również stopień intensywności nacisku ciała osoby, która przykładowo podpiera się w czasie kąpieli czy brania prysznica.

Drążki prysznicowe wysokiej jakości

Drążki prysznicowe Sasko wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Cechuje je wysoka odporność na korozję oraz dobra plastyczność. Do produkcji wykorzystywane są zaawansowane technicznie urządzenia. Drążki SASKO malowane są proszkowo zgodnie z normą ISO 9001:2008. Zanim drążki trafią do sprzedaży przechodzą szczegółowy proces kontroli jakości. Firma posiada w ofercie ponad 200 typów drążków prysznicowych. Znajdziemy tu drążki łukowe i drążki kątowe, które można zamontować w brodzikach kwadratowych, półokrągłych a także asymetrycznych. Osoby, w których łazience zamontowana jest wanna asymetryczna narożna czy prostokątna również bez problemy znajdą tu odpowiedni wyrobów.