Zapach papierosów w domu

zapach tytoniu

Lata palenia papierosów w domu pozostawiają trwały ślad. Ściany i przedmioty pokrywa nieestetyczny żółtawy nalot a w pomieszczeniach unosi się nieprzyjemny zapach. Jakie są sposoby na usunięcie zapachu dymu tytoniowego i pozbycie się plam? Okazuje się, że gdy zaczynasz wynajmować mieszkanie po palaczu lub stajesz się jego właścicielem wcale nie musisz się godzić na zapach papierosów w domu. 

Zapach papierosów w domu – jak go zlikwidować?

Pozostałości tytoniu najefektywniej usunie specjalistyczny sprzęt. Możemy podjąć pewne działania również we własnym zakresie. Wskazane będzie gruntowne wywietrzenie wszystkich pomieszczeń oraz wymiana filtrów w wentylacji mechanicznej i klimatyzacji domowej. Sprawdza się również czyszczenie ścian, sufitów czy też płytek przy pomocy produktów mających w składzie np. amoniak. Będzie on naszym sojusznikiem w neutralizacji nieprzyjemnej woni. Ściany pozostawmy do wyschnięcia i oceńmy czy zapach się utrzymuje. Gdy nie zauważymy pozytywnych zmian pomalujmy sufity i ściany specjalną farbą. Konieczne jest również czyszczenie całego domu w tym tapicerki, zasłon, dywanów i mebli. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z rezultatów skontaktujmy się z firmą, która ma do dyspozycji specjalistyczny sprzęt i znajomość nowoczesnych technologii.

Pozbądź się zapachu dymu tytoniowego już na zawsze!

Usuniecie pozostałości tytoniu jest bardzo trudne. Marne efekty przyniosą wszelkie rozwiązania pokroju odświeżaczy powietrza, które tylko maskują zapach. Pokrycie ścian świeżą farbą również może nie być skuteczne, jeśli uprzednio nie oczyścimy powierzchni. Plamy ponownie się pojawią a my wciąż będziemy wyczuwać zapach dymu tytoniowego. Specjaliści z firmy Dry-Home posiadają wiedzę i sprzęt umożliwiający skuteczne pozbycie się problemu. Jedną z metod jest ozonowanie pomieszczeń. Dzięki niemu możliwe stanie się zniszczenie cząsteczek, które przedostały się do miejsc trudno dostępnych. Fachowcy uszczelniają powierzchnie szkliwem, dzięki czemu są one gotowe do pokrycia świeżą farbą.

Firma Dry-Home świadczy również inne usługi takie jak osuszanie po zalaniu oraz czyszczenie po pożarze oraz lokalizacja wycieków ( wykrywanie wycieków). Firma działa w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu.